Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu obróbki szkła, a dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i wysokim standardom wykonawstwa, zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość oraz profesjonalizm w każdym projekcie. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm, poszukujących wysokiej jakości usług szklarskich na terenie całego kraju. Realizujemy zarówno projekty nowe, jak i modernizacje istniejących przestrzeni.

vetro_realizacja_przedpokoju
vetro_realizacja_salon
vetro_realizacja_kuchni

VETRO – lider w branży szklarskiej

Nasza firma od lat cieszy się zaufaniem klientów dzięki wysokiej jakości usług szklarskich oraz indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, a sam Stanisław Żurawski znaną i cenioną postacią. Dzięki zaawansowanemu zapleczu technicznemu oraz zaangażowaniu naszego zespołu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, tworząc przestrzenie, które zachwycają swoją estetyką i funkcjonalnością, co czyni nas najlepszym wyborem na rynku.

 

VETRO – projektowanie i doradztwo

Nasi specjaliści ds. projektowania wspólnie z klientami opracowują indywidualne koncepcje, uwzględniając zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań oraz sposobów obróbki szkła, dbając o spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

 

VETRO – kompleksowa oferta

Dzięki nowoczesnym maszynom oraz wyszkolonemu personelowi, jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju obróbkę szkła na indywidualne zamówienie. W naszej ofercie czeka ponad 25 różnych koncepcji wykorzystania szkła – od drzwi, poprzez blaty, aż po nadruki na szkle, a może masz w głowie nieszablonowy projekt? Na pewno uda nam się wcielić go w życie.

 

VETRO – montaż i serwis

Wykwalifikowani montażyści gwarantują profesjonalny montaż szkła w każdej przestrzeni, dbając o precyzję i estetykę wykonania. Nie posiadamy żadnych ukrytych kosztów, a ceny naszych usług są konkurencyjne i na każdą rękę. Dodatkowo oferujemy serwis pogwarancyjny, zapewniając klientom pełną satysfakcję i bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów.

 

Visits: 5