Zapraszamy do kontaktu, jeśli szukasz rozwiązań, które poprawią wizerunek przestrzeni miejskiej, ogrodu czy podwórka. Nasza oferta skierowana jest do samorządów, firm oraz osób prywatnych, dla których liczy się estetyka, funkcjonalność i bezpieczeństwo otoczenia. Do tworzenia elementów małej architektury wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości surowce.

styl-bet-mala-architektura-dla-miast
styl-bet-estetyka-i-funkcjonalnosc
styl-bet-nowoczesne-rozwiazania-architektoniczne

STYL-BET – mała architektura dla miast oraz przestrzeni prywatnych

STYL-BET specjalizuje się w produkcji małej architektury, która przyczynia się do poprawy wizerunku i życia. Nasze produkty, takie jak schody, słupki parkingowe, donice, ławki i siedziska, zestawy piknikowe, kosze uliczne, ogrodzenia, punkty czerpania wody i wiele innych, są zaprojektowane z myślą o potrzebach współczesnej społeczności. Możliwość wyboru z wielu wariantów kolorów oraz faktur powierzchni prefabrykatów betonowych oraz uzupełniających ich elementów drewnianych dają ogromną ilość możliwości personalizacji wyglądu ostatecznego zamawianego produktu, co w znacznym stopniu ułatwia zagospodarowanie każdej przestrzeni.

STYL-BET – estetyka i funkcjonalność 

Nasza firma stawia na połączenie estetyki z funkcjonalnością. Tworzymy produkty, w dwóch technologiach: betonu płukanego z charakterystyczną warstwą odsłoniętego kruszywa naturalnego oraz betonu architektonicznego z surową, najczęściej gładką powierzchnią, która idealnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni prywatnej oraz miejskiej. Bardzo dużą wagę przykładamy do tego, aby oferowane przez nas produkty były zarówno ozdobą miejsca, w którym zostaną umieszczone jak i jak najlepiej spełniały swoją funkcję: ławki i siedziska zapewniają komfort odpoczynku, kosze uliczne były pomocne w utrzymaniu porządku, a słupki parkingowe oddzielały przestrzenie wyłączone z ruchu samochodowego, zapewniając bezpieczeństwo dla pieszych.

Wiele wyrobów z naszej oferty wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu złożonego przez Klienta. Idealnym przykładem są tutaj schody. Firma STYL-BET przez ponad 30 lat działania na rynku opracowała szereg rozwiązań, które umożliwiają wpasowanie się tego elementu w niemal każdą sytuację, jaka może zaistnieć na placu budowy. Niezależnie czy Klient chce wykonać schody od zera, czy nadać istniejącym nowy wygląd, mamy możliwość zaproponowania produktu, który będzie łączył aspekt estetyczny oraz funkcjonalny z trwałością i bezpieczeństwem.

STYL-BET – nowoczesne rozwiązania architektoniczne

Nieustannie poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań, które mogą jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Stawiamy na jakość materiałów i solidne wykonanie naszych produktów, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie i zadowolenie klientów.

Jedną z nowości jaką wprowadziliśmy na rynek są prostokątne donice modułowe z betonu architektonicznego wykonywane na wymiar podany przez klienta.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie małej architektury i zrealizuj swoje projekty. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i wspólnie stworzyć przestrzeń, która będzie spełniała wszystkie wymagania funkcjonalne i estetyczne.

Visits: 1