Oferujemy nowoczesny design oraz trwałe, a zarazem atrakcyjne konstrukcje szklane. Zawsze podążamy za potrzebami naszych klientów i doradzamy najlepsze rozwiązania – po prostu wiemy, co robimy i skutecznie wspieramy naszych klientów. 

Działamy całościowo – projektujemy, produkujemy, przetwarzamy, transportujemy i montujemy. Podejmujemy się takich projektów jak szklane podłogi i konstrukcje szklane, a także projektów handlowych takich jak lustra, prysznice i witryny szklane. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem

zabudowa-szklana-lustro-merkam
balustrada_szklana_merkam
lazienka_merkam

SG GLASS – o usługach

W SG Glass od kilkunastu lat zajmujemy się obróbką szkła i produkcją elementów szklanych. Tworzymy wysokiej jakości elementy ze szkła hartowanego i laminowanego, dzięki którym możemy zaoferować Państwu trwałe i bezpieczne konstrukcje szklane. W ofercie naszej firmy znajdują się zabudowy, szklane kabiny prysznicowe, lustra, balustrady, drzwi, podłogi i nie tylko. Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę. Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru rodzaju szkła, wykonujemy pomiary oraz projekt. Zajmujemy się obróbką i produkcją szkła hartowanego i laminowanego. Tworzymy indywidualne elementy wnętrz, które następnie transportujemy na miejsce.

SG GLASS – umów się na pomiary!

Umawiając się na pomiary otrzymują Państwo pomoc w wyborze materiałów, doradztwo wykwalifikowanych specjalistów oraz pewność wykonania usługi. Jeśli jesteście zainteresowani profesjonalną realizacją konstrukcji szklanej dla Waszego domu lub firmy. Skontaktujcie się z nami i umówcie termin pomiaru oraz konsultacji z naszym pracownikiem. Jeżeli zdecydują się Państwo na realizację usługi lub zakupu elementów to kwota ta jest odliczana od ceny usługi/zakupu.

SG GLASS – produkcja szkła

Tworzymy zabudowy i elementy ze szkła hartowanego, które dają poczucie bezpieczeństwa pracy. Szkło hartowane charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością dzięki specjalnej technice szkła taflowego. Znajduje ono szerokie zastosowanie w produkcji kabin prysznicowych, przegród szklanych, drzwi i nie tylko. Wykonujemy również inne zabudowy ze szkła hartowanego – na zamówienie klienta.

Wyroby ze szkła laminowanego charakteryzują się dużą odpornością na czynniki zewnętrzne – posiadają właściwości dźwiękochłonne oraz zdolność pochłaniania promieniowania UV. Produkcja szkła laminowanego to dość złożony proces. Dzięki temu procesowi produkty ze szkła laminowanego są trwałe, a nawet w przypadku uszkodzenia elementy szklane przylegają do folii i nie powodują przecięć. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego rodzaju szkła.

Realizacje SG GLASS

Zawsze podążamy za potrzebami naszych klientów i doradzamy najlepsze rozwiązania – po prostu wiemy, co robimy i skutecznie wspieramy naszych klientów. Realizujemy zarówno duże projekty, jak i indywidualne, niestandardowe rozwiązania, dlatego nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Visits: 3