Zależy Ci na tym, by Twój dom był nie tylko bezpieczny, ale również komfortowy bez względu na porę roku i temperaturę na zewnątrz? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą izolacji termicznych i akustycznych z owczej wełny. Jesteśmy jednym polskim partnerem austriackiej marki Lehner – Isolena, producenta najwyższej jakości produktów o składzie w 100% naturalnym. Proponujemy izolacje z owczej wełny, zapewniające zdrowie mieszkańców i sprzyjające budownictwu w stylu eko.

RS Produkt – izolacje termiczne z owczej wełny

Dzięki produktom dostępnym w naszej ofercie możesz stworzyć bezpieczną przestrzeń dla swojej rodziny. Organiczna, w 100% naturalna owcza wełna cechuje się doskonałym działaniem izolacyjnym, więc gwarantuje komfort zarówno latem, jak i zimą. Wełna od Lehner – Isolena może pochłaniać wilgoć sięgającą jednej trzeciej swojej wagi, nie tracąc przy tym swoich właściwości. Skutecznie absorbuje wodę z drewnianych konstrukcji, dzięki czemu przez lata pozostają stabilne. Jest polecana alergikom – wolna od pestycydów, oczyszczająca powietrze. 

RS Produkt – owcza wełna w izolacji akustycznej

Dzięki swojej strukturze włókien oraz gęstości, wełna owcza doskonale absorbuje dźwięki, redukując niepożądane echo i rezonans. Jest to niezwykle istotne w różnego rodzaju miejscach, począwszy od budynków mieszkalnych i biurowych, przez sale koncertowe, po studia nagraniowe. Wełna owcza skutecznie tłumi zarówno hałasy zewnętrzne, jak i wewnętrzne, co przyczynia się do poprawy komfortu akustycznego w danej przestrzeni. Jej naturalne właściwości pochłaniania dźwięków sprawiają, że jest ona ekologicznym i przyjaznym dla środowiska materiałem, który spełnia najwyższe standardy akustyczne, przyczyniając się do stworzenia harmonijnej i przyjemnej dla użytkowników otoczki dźwiękowej.

Izolacje z owczej wełny – bogata gama produktów

W ofercie naszego sklepu internetowego czekają:

  • izolacje okien WRL,
  • izolacje termiczne,
  • izolacje akustyczne,
  • uszczelnienia i akcesoria budowlane.

Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest pakiet izolacyjny z owczej wełny składający się z runa wełnianego, warkocza izolacyjnego i pasa wełnianego, dzięki którym można sprawnie wypełnić trudno dostępne szczeliny. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, by poznać szczegóły każdego z produktów.

Visits: 3