Do współpracy serdecznie zapraszamy zarówno osoby prywatne, poszukujące efektywnych rozwiązań grzewczych do swoich domów i mieszkań, jak i firmy oraz instytucje, które potrzebują sprawdzonych i innowacyjnych systemów ogrzewania do swoich obiektów.

rotal_promiennik_podczerwieni_niebieskie_sciany_drewniane_drzwi
rotal_promiennik_podczerwieni_drewniana_szafa_komoda_vintage
rotal_promiennik_podczerwieni_obraz_sypialnia

Rotal – promienniki podczerwieni

Rotal specjalizuje się w produkcji promienników podczerwieni, które są skutecznym i efektywnym sposobem ogrzewania pomieszczeń. Wykorzystując technologię amerykańskiej firmy Astec z Centrum Grzewczego NASA, nasze promienniki zapewniają komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie, trafiając do domów, mieszkań oraz różnego rodzaju obiektów w kraju i za granicą.

Rotal – systemy ogrzewania w hurcie i detalu

Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną, zapewniając naszym klientom różnorodne możliwości zakupu. Nasze promienniki podczerwieni można nabyć osobiście w biurze stacjonarnym lub zamówić z dostawą kurierem, co gwarantuje wygodę i szybkość transakcji. 

Rotal – profesjonalne doradztwo z zakresu ogrzewania

Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę. Zespół firmy Rotal, mogący poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży służy pomocą w doborze odpowiedniego rozwiązania grzewczego, odpowiadając na wszelkie pytania i zapewniając wsparcie na każdym etapie współpracy.

Rotal – kompleksowa oferta grzewcza

W ofercie znajdują się między innymi promienniki podczerwieni w wersjach:
– z nadrukiem,
– standardowe,
– ręcznie malowane,
– szklane,
– lustrzane.

Nasi klienci mogą więc dobrać je nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również estetyki. Chętnie pomożemy podjąć właściwą decyzję – zapraszamy do kontaktu.

Visits: 1