logo

NATIVE Strumiłło jest autorską pracownią architektury wnętrz powstałą z pasji do sztuki.
Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi i posiadam 20-letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz.

Wykonuję projekty apartamentów pod wynajem, apartamentów prywatnych, domów, mieszkań i poszczególnych pomieszczeń tj: kuchnie, łazienki, pokoje dzieci, spa, strefy relaksu.

1
2
3

NATIVE Strumiłło – projektowanie wnętrz

Specjalizuję się w kompleksowym projektowaniu wnętrz, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania Klientów. Moje realizacje są przede wszystkim dostosowane do gustów Inwestorów, łączą funkcjonalność, estetykę i ergonomię. Szczególny nacisk kładę na dbałość o szczegóły w doborze materiałów i technicznej stronie wykończenia wnętrz aranżowanych pomieszczeń. Współpracując ze mną otrzymujecie Państwo: wizualizacje 3D, kosztorysy materiałowe z listą zakupową wszystkich elementów wyposażenia / wykończenia wnętrz i kompleksową dokumentację techniczną dla wykonawców.

NATIVE Strumiłło – nadzór autorski

Podczas procesu realizacji oferuje kompleksowe konsultacje i nadzór autorski. Współpracuje z wieloma profesjonalnymi firmami z branży budowlanej i wykończeniowej.

Dzięki temu możliwe jest wykończenie inwestycji „POD KLUCZ”.

NATIVE Strumiłło – e-wnętrza

Szanując czas i potrzeby Inwestorów oferuję również usługę e-wnętrza, umożliwiającą Klientom zdalne projektowanie przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych.

Taka forma współpracy cieszy się dużym powodzeniem u osób zajętych zawodowo i pozwala na wykonanie realizacji na terenie całej Polski i poza nią.

Zapraszam do współpracy.
Grażyna Strumiłło

Visits: 2