Światło pełni przede wszystkim funkcję praktyczną. Ma ułatwiać nam codzienność, zarówno w domu, jak i w pracy, bez względu na to, jaki zawód wykonujemy. Jednak fani designu uważają, że oświetlenie powinno też cieszyć oczy. Być spójne z aranżacją, definiować charakter budynku i często odzwierciedlać niepowtarzalne charaktery jego mieszkańców czy pracowników. I słusznie! 🙂 Podzielamy zdanie, że w każdym wnętrzu czy ogrodzie musi się znaleźć miejsce na łączenie funkcjonalności ze stylem. Jak zrobić to dobrze? Odpowiedzi szukamy w ofercie i realizacjach marki Inspiracje Światłem.

Oświetlenie pod kontrolą – od czego zacząć?

Planujesz montaż oświetlenia w nowym domu lub biurze? A może otwierasz lokal i chcesz, by twoi klienci poczuli magiczną atmosferę miejsca? Samodzielny wybór źródeł światła bywa ciekawą przygodą, jednak nierzadko kończącą się fiaskiem 😉 Zdecydowanie lepszym pomysłem jest inwestycja w doświadczony, pełen pasji zespół projektantów, dla których żadne formy oświetlenia nie mają tajemnic. Tutaj, oczywiście cali na biało, wkraczają profesjonaliści z Inspiracje Światłem. 

Doradzają, projektują i montują, również w zakresie odnowy dotychczasowych instalacji. Co ważne – współpracują z renomowanymi producentami rozwiązań oświetleniowych, więc doskonale wiedzą, co jest w trendzie i jakie funkcje mogą ci zaproponować. Marzy ci się iluminacja świetlna w ogrodzie? Napinany sufit w sypialni? Wszystko jest możliwe, jeśli oddasz się w ręce ekspertów. Przyjrzyjmy się bliżej ich ofercie.

Inspiracje Światłem – wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie

Przeglądanie realizacji tej firmy to czysta przyjemność. Kreatywne i indywidualne podejście do potrzeb klientów to bez wątpienia cechy, które zachęcają do skorzystania z oferty. Co dokładnie w niej znajdziemy?

Projektowanie oświetlenia. Ekipa projektantów opracowuje spersonalizowane koncepcje oświetleniowe, uwzględniając preferencje estetyczne i funkcjonalne klienta. Korzystając z najnowszych technologii i trendów, Inspiracje Światłem kreują unikatowe projekty, które podkreślają architekturę i wyjątkowy charakter każdej przestrzeni.

Systemy Smart Home. Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego życia, firma oferuje rozwiązania, które umożliwiają zdalne sterowanie i dostosowanie oświetlenia do bieżących potrzeb. Integracja z systemami smart home zapewnia pełną kontrolę nad oświetleniem, co pozwala na oszczędność energii i zwiększenie komfortu mieszkańców.

Oświetlenie LEDowe. Inspiracje Światłem wykorzystują energooszczędne rozwiązania LEDowe, dopasowane do charakteru pomieszczenia. Ciekawą realizacją jest zastosowanie zwisających linii LED emitujących światło z góry na dół w warszawskiej Aspekty Gallery. Miejsce wypełnione sztuką zasługuje na to, by odwiedzający mogli przyjrzeć się szczegółom dzieł i teraz jest to możliwe.

Podświetlane sufity napinane, które skutecznie maskują niedoskonałości i wprowadzają do wnętrz nutkę nowoczesności. Inspiracje Światłem oferują napinane sufity podświetlone listwami LEDowymi, emitującymi różne barwy. Tego typu oświetlenie to innowacyjna dekoracja wnętrz, zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w biurach czy instytucjach kulturalnych.

Iluminacje świetlne. To doskonały sposób na podkreślenie architektonicznych zalet budynku i wyróżnieniu go na tle otoczenia. Nasi dzisiejsi bohaterowie proponują wykonanie iluminacji dwiema metodami. Pierwsza, zalewowa, sprawia, że cała elewacja jest skąpana w świetle, dzięki czemu zwraca na siebie uwagę już z daleka. Druga, punktowa, podkreśla detale budynku i nadaje mu uroczystego charakteru.

Dzięki temu holistycznemu podejściu, Inspiracje Światłem zachęcają do stworzenia wyjątkowych przestrzeni. Ich praca stanowi harmonijną syntezę technologii, designu i funkcjonalności, które w efekcie tworzą niezapomniane doświadczenia wizualne.

Wyczaruj nastrój światłem!

Inspiracje Światłem stanowią niekwestionowany autorytet w dziedzinie oświetlenia, oferując wyjątkowe doświadczenia wizualne. Korzystając z produktów najwyższej jakości, firma zapewnia kompleksowe rozwiązania oświetleniowe zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Zespół prawdziwych pasjonatów dokładnie wsłuchuje się w potrzeby klientów, ale także doradza najlepsze rozwiązania. Doskonałość ich pracy potwierdzają liczne referencje oraz zachwyt zadowolonych klientów, którzy cenią ich za pasję, zaangażowanie i dbałość o detale. 

 

Z Inspiracje Światłem każda przestrzeń nabiera nowego blasku i wyjątkowego charakteru. Jak się o tym przekonać? Nic prostszego. Już teraz zapraszamy na stronę firmy, gdzie czekają nie tylko inspiracje, ale i gotowe rozwiązania 🙂 

 

___________

 

Zerknij też na propozycje aranżacji ogrodu z wykorzystaniem betonu architektonicznego. TUTAJ czekają na ciebie ciekawe wskazówki.

402469306_935153154863788_8251003581745736953_n

Visits: 394