W naszej pracy stawiamy na synergię designu i funkcjonalności. Nasze fronty do mebli tworzymy w Polsce, z dbałością o to, by codziennie ułatwiały ci przechowywanie niezbędnych elementów wyposażenia kuchni. Proponujemy też wysokiej jakości uchwyty oraz dodatki pozytywnie wpływające na wizualny odbiór wnętrza. Dostępne w rozmaitych kolorach i formach, jednocześnie cieszą oczy i kreują wygodne otoczenie dla wszystkich domowników.

Front Size – fronty kuchenne z płyty MDF

Kuchnia, jako serce domu, wymaga od nas doboru praktycznych mebli, abyśmy mogli swobodnie się w niej poruszać i mieć pod ręką potrzebne akcesoria. Wszelkie szafki, zarówno te wiszące, jak i stojące, są pełne elementów, które codziennie wykorzystujemy podczas przygotowywania posiłków. Dlatego warto zadbać o to, by ta przestrzeń była jednocześnie funkcjonalna i przyjemna dla oka. Ta idea przyświeca nam podczas tworzenia frontów kuchennych – wykonujemy je w rozmaitej kolorystyce i stylistyce, dzięki czemu odpowiadają na konkretne potrzeby klientów.

Front Size – meble kuchenne IKEA z naszymi frontami

Śledzimy nowinki w branży i doskonale wiemy, że nasi klienci często poszukują komfortowych mebli kuchennych w kultowym, szwedzkim sklepie. Stworzyliśmy więc fronty meblowe kompatybilne z serią mebli IKEA METOD. Wystarczy, że stacjonarnie lub w sklepie online znajdziesz odpowiednie produkty i dopasujesz do nich gotowe fronty FrontSize. To niezwykle łatwe zadanie, które umożliwi ci zmianę popularnych mebli na niepowtarzalne. 

Front Size – uchwyty meblowe i dodatki

Uchwyty i klamki do frontów kuchennych to nasze kolejne propozycje. Podobnie jak fronty meblowe, one również są wykonywane z najwyższej jakości materiałów i dostępne w różnorodnej gamie kolorystycznej. Dbamy również o to, by oddawały zarówno nowoczesny, jak i klasyczny styl. Wybieraj spośród szerokiego wachlarza wzorów i kreuj swoją własną kuchenną przestrzeń. Jako doświadczony producent frontów meblowych oraz akcesoriów, jesteśmy do dyspozycji, by wspierać się w podejmowaniu najlepszych decyzji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – wspólnie stworzymy kuchnię marzeń, w której estetyka idzie w parze z funkcjonalnością i wygodą.

Visits: 6