Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm poszukujących unikatowych, designerskich rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz. Oferujemy cegły ścienne i cegły dekoracyjne w aranżacjach ściennych, które z roku na rok zdobywają coraz większą popularność na rynku polskim i europejskim.

Elkamino Dom – designerskie rozwiązania z cegły

Firma Elkamino Dom oferuje ci designerskie rozwiązania wpisujące się w najbardziej popularne trendy architektoniczne, które panują obecnie na rynku. Klasyczna czerwona cegła, którą mamy w ofercie, idealnie sprawdzi się zarówno w aranżacji industrialnej, jak i nowoczesnej, a to nie wszystko, co mamy w naszej ofercie.

Elkamino Dom – wysokiej jakości cegła dekoracyjna wewnętrzna i zewnętrzna

Cegła dekoracyjna, którą oferujemy w Elkamino Dom zdobyła popularność na rynku dzięki swoim walorom praktycznym. Jest ona odporna na zabrudzenia, a także świetnie nadaje się do wnętrz gdzie występuje duże natężenie ruchu. Cegła ozdobna na ścianę i podłogę to produkt niezwykle trwały a przy tym gustowny.

Elkamino Dom – stwórz wymarzoną aranżację wnętrza

W naszej ofercie dostępna jest cegła ozdobna wewnętrzna i zewnętrzna, beton architektoniczny, kamień elewacyjny oraz inne produkty, dzięki którym będziesz w stanie stworzyć swoją własną, idealną aranżację wnętrza.

Styl hołdujący naturze i pasujące do niego cegły

Ten klimat oddasz, stosując płytki cementowe imitujące drewno. Elkamino Dom ma wyjątkowo bogatą ofertę wzorów i kolorów. Dopełnieniem ściany jest użycie odpowiedniej fugi, co nadaje jej schludny charakter oraz dopasowuje do wnętrza.

Kolejną ciekawą propozycją są płyty betonowe odwzorowujące wiklinę. Doskonałe do pomieszczeń urządzonych w bardzo modnym stylu boho. 

Cegła we wnętrzach urządzonych w najpopularniejszych stylach podkręci ich charakter, więc nie potrzebujesz dodatkowych ozdób. Ważne, by podczas szukania odpowiednich elementów wybrać zaufanego dostawcę, który zna się na rzeczy.

 

Visits: 3