Nasza marka jest synonimem niezawodności, innowacyjności i profesjonalizmu. Dostarczamy rozwiązania w zakresie automatyki, armatury oraz systemów grzewczych i wodno-kanalizacyjnych. W ofercie posiadamy asortyment renomowanych producentów, takich jak: Danfoss, Socla, Honeywell czy Watts Industries. Oferowane produkty najwyższej jakości mają szerokie zastosowanie zapewniające bezpieczeństwo dla użytkowników, trwałość instalacji i oszczędności w trakcie użytkowania.

Desto – zawory o szerokim zastosowaniu

Instalacje przeciwpożarowe zapewniają szybką i skuteczną akcję gaśniczą w przypadku pożaru. Zastosowanie zaworów pierwszeństwa, filtrów oraz przepustnic pozwala na prawidłowe zabezpieczenie parametrów instalacji przeciwpożarowych, zgodnie z wymogami przepisów.

Z kolei zawory antyskażeniowe to kluczowy element ochrony sieci wodociągowej przed wtórnym zanieczyszczeniem.

Niezawodne elektrozawory mają zastosowanie w instalacjach wodnych, parowych czy glikolowych jako zawory odcinające, spustowe czy dopuszczające co pozwala na kontrolę przepływu w sposób automatyczny i precyzyjny.

W naszej ofercie znajdziesz produkty marek takich jak Danfoss, Socla, Watts Industries i Honeywell, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Dodatkowo, nasze filtry do wody usuwają zanieczyszczenia, zapewniając czystość i bezpieczeństwo użytkowania wody pitnej oraz prawidłowe działanie instalacji.

Desto – ogrzewanie pod kontrolą

Ogrzewanie elektryczne oferowane przez Desto to nie tylko wygoda, ale także oszczędność energii i bezpieczeństwo. Dzięki kablom grzejnym, matom grzejnym oraz samoregulującym kablom możemy zapewnić efektywne i komfortowe ogrzewanie zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.. Nasze termostaty pokojowe pozwalają na precyzyjną kontrolę temperatury, zapewniając optymalne warunki cieplne w każdym pomieszczeniu. Zastosowanie kabli na dachach czy rynnach gwarantuje w zimie bezpieczeństwo a podgrzewane podjazdy łatwy wjazd do garażu

Produkty z oferty Desto w ogrodzie

W sektorze ogrodowym oferujemy wysokiej jakości zawory elektromagnetyczne, które zapewniają niezawodną kontrolę przepływu wody. Produkty, takie jak EV210A, charakteryzują się kompaktową konstrukcją i szerokim zakresem zastosowań, doskonale sprawdzając się w różnego rodzaju urządzeniach i instalacjach szklarniowych, basenowych oraz fontannowych.

A elektryczne kable grzewcze wykorzystywane są często do ogrzewania podłoży aby zapewnić lepsze warunki wzrostu , czy do ogrzewania rur zasilających aby zapobiec zamarzaniu przepływającej wody.

 

Zachęcamy do kontaktu, jeśli poszukujesz profesjonalnych rozwiązań w zakresie automatyki, armatury oraz systemów grzewczych i wodno-kanalizacyjnych. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych którzy poszukują rozwiązań na lata, Gwarantujemy kompleksowe wsparcie i najwyższą jakość usług.

MARKI: Danfoss, Honeywell, Socla, Watts Industries

Visits: 10