DAIKIN to lider na rynku urządzeń z zakresu klimatyzacji, filtracji powietrza oraz systemów ogrzewania. Japońskie korzenie firmy sięgają prawie 100 lat wstecz. Na przestrzeni tego czasu przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w dostarczaniu innowacyjnych i energooszczędnych technologii, zarówno dla niewielkich budynków mieszkalnych, jak też ogromnych obiektów przemysłowych. Rozwiązania DAIKIN cieszą się rosnącą popularnością ze względu na ich nowoczesność, jak również proekologiczne działania przedsiębiorstwa i dbałość o środowisko. Dziś DAIKIN jest synonimem doskonałej jakości oraz doświadczenia na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 75 tysięcy osób w 145 krajach, a jej produkty znane są zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.

pompa_ciepla_daikin
klimatyzacja_daikin
oczyszczacze_powietrza_daikin

ROZWIĄZANIA

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dedykowanych do zróżnicowanych rynków i potrzeb klientów:

Rynek rezydencyjny:

  • systemy grzewcze Daikin Altherma – rozwiązania dla domów jednorodzinnych do ogrzewania, podgrzewu ciepłej wody użytkowej i chłodzenia
  • systemy klimatyzacyjne Split, Multi Split– do użytku zarówno w mieszkaniach, domach jak i małych obiektach komercyjnych, zarówno jako rozwiązania pojedyncze jak i systemy Multi zapewniające komfort poprzez połączenie kilku jednostek wewnętrznych z jednym agregatem zewnętrznym.
  • oczyszczacze powietrza – certyfikowane produkty do oczyszczania powietrza z opcją nawilżania, bez konieczności wymiany filtrów nawet do 10 lat, dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów usuwają 99% drobnych cząstek i zanieczyszczeń. Dodatkowo unikalna technologia oczyszczania Daikin Flash Streamer dezaktywuje 99% wirusa SARS CoV-2, a dodatkowo usuwa alergeny kurz i nieprzyjemne zapachy.

Rynek Komercyjny:

  • systemy Split, Multi Split, Sky Air – systemy klimatyzacyjne dla biur, restauracji, hoteli itp
  • systemy VRV – do klimatyzowania oraz ogrzewania obiektów o dużych powierzchniach, budynków wielopoziomowych np.biura, banki, hotele itp.
  • agregaty wody lodowej – do zastosowań w bardzo dużych obiektach komercyjnych oraz min. w procesach przemysłowych,
  • systemy wentylacyjne- od małych systemów z odzyskiem ciepła, po profesjonalne centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne.
  • systemy chłodnicze- przeznaczone do wszelkich dużych lub małych zastosowań.

Urządzenia firmy Daikin odznaczają się najwyższą jakością, a wiele z nich ma charakter innowacyjny. Produkty firmy Daikin posiadają certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001, znak CE oraz są certyfikowane przez Eurovent. Na potrzeby polskiego rynku szereg produktów posiada dodatkowo znak bezpieczeństwa B oraz spełnia wymagania UDT.

Współpraca z Daikin

Zapraszamy do współpracy Partnerów, zarówno w zakresie systemów rezydencyjnych jak i klimatyzacyjnych: Współpracuj z Daikin | Daikin

Praca z Daikin

Jako jeden z krajów regionu Daikin Central Europe jesteśmy cześcią globalnej grupy, w której ze wszystkimi i na wszystkich szczeblach jesteśmy po imieniu.
Jesteśmy stabilnym pracodawcą, u boku którego możesz rozwijać się w różnych kierunkach.
Z różnorodnością kulturową zamiast prostoty. Gdzie możesz nie tylko mieć, ale także wcielać w życie naprawdę dobre pomysły.

Zobacz urządzenia Daikin w swoim domu: pobież bezpłatna aplikacje i za jej pomocą sprawdź jak wybrane urządzenie będzie wygladało w twoim domu i czy zmieści się w zaplanowanym miejscu.
aplikacja Daikin 3D | Daikin

Visits: 3