BTB Beton Architektoniczny – polski producent wysokiej jakości betonu architektonicznego.

Do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i architektów, czy projektantów. 

btb-beton-archtektoniczny-we-wnetrzu-pokoj-dzienny
btb-beton-archtektoniczny-w-ogrodzie
btb-beton-archtektoniczny-we-wnetrzu

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem proponujemy najwyższej jakości produkty i usługi, dzięki którym stworzysz ponadczasowe wnętrze, zjawiskową elewację lub wymarzony ogród. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy, które rozwiązanie wpisze się w twoje potrzeby.

BTB Beton Architektoniczny – elementy wyposażenia kuchni i łazienek

Nasz beton dekoracyjny to propozycja dla wymagających klientów. Jest solidny, trwały, i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu staje się doskonałym materiałem do tworzenia funkcjonalnych blatów kuchennych, łazienkowych i umywalek. Rewelacyjnie współgra z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz, a więc minimalizmem i industrialem. Jednocześnie jego uniwersalny design sprawdza się również w klasycznie urządzonych pomieszczeniach.

BTB Beton Architektoniczny – płyty elewacyjne i do wnętrz

Twojej uwadze polecamy wytrzymałe płyty, które możesz kłaść na ścianach, podłogach czy jako elementy elewacyjne. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie z troską o najdrobniejsze szczegóły, by odpowiadały twoim wymaganiom. Beton dekoracyjny BTB jest odporny na wilgoć, wodę i zmienne warunki atmosferyczne, więc z powodzeniem ozdobi twoje wnętrza i zewnętrzne ściany domu lub siedziby firmy.

BTB Beton Architektoniczny – rozwiązanie do ogrodu

Proponujemy wysokiej jakości, estetyczne elementy małej architektury. To między innymi donice, ławki, kosze czy schody z betonu architektonicznego. Chętnie podejmujemy się realizacji nawet niestandardowych zleceń, takich jak płyty ścienne 3D, które wprowadzają do otoczenia nowoczesny klimat. Skontaktuj się z nami i opowiedz o tym, czego potrzebujesz. Stworzymy dla ciebie niepowtarzalne elementy wyposażenia – funkcjonalne, bezpieczne i designerskie.

Visits: 31